Vladimir Megre tuleb Eestisse

Anastasia raamatute autori Vladimir Megre konverents ELU LOOMINE Vene Kultuurikeskuses 27.08.2015.

Vladimir Megre raamatuid sarjast "Venemaa helisevad seedrid" on tõlgitud enam kui 20 keelde, nende lugejate arv ületab 12 miljonit. Tema töö on muutunud meie ajas üheks imeliseks nähtuseks, mis kõnetab inimesi piire tundmata.

Megre unistus: Headus võidab Maal iga lugeja teadlikkuse tõusu ja isikliku elu valikute kaudu.

Vladimir Megre tulekut Eestisse on oodatud kaua ja võimalus temaga siin kokku saada võib jääda ainsaks. Ta jätkab kirjutamist ja kohtub paljude lugejatega üle Maa korraldatavatel konverentsidel, kuid ootejärjekord on pikk. Augustikuisel ELU LOOMISE sündmusel räägib Vladimir Megre oma müstilisest kohtumisest Anastasiaga, kes esindab tuhandete aastate vanust Veda tsivilisatsiooni. Anastasia iidsed, kuid tänapäeval igati kohandatavad ideed on sügavalt puudutanud miljoneid inimesi üle Maa.

Üritus on ka austus kirjanik Vladimir Megre Anastasia-raamatute seeriale, mis meenutab inimkonna Elu Olemust ja meie ühtse Jõu teostamise võimalusi. Kohtumisel räägib Megre oma kogemustest Anastasiaga suhtlemisel ja tema ülemaailmsest visioonist inimkonna viimisel läbi "tumedate jõudude ajavahemiku". Megre vastab ka lugejate küsimustele ja räägib tulevastest projektidest.


KES ON VLADIMIR MEGRE?

Raamatusarja "Venemaa helisevad seedrid" autor Vladimir Nikolajevitš Megre (sündinud 23. juulil 1950 Kuznitši külas Gorodnjanski maakonnas Tšernigovi oblastis Ukrainas) oli tuntud Vene ettevõtja.

Perestroika algul, 1980. aastatel oli ta Siberi regiooni ettevõtjate assotsiatsiooni president. 1994-95 organiseeris ta kaks laevaekspeditsiooni mööda Obi jõge marsruudil Novosibirsk — Salekhard — Novosibirsk. Sellel reisil toimunud kohtumine Anastasiaga muutis kogu ta elu.

Vladimir Megre raamatud edastavad Anastasia praktilisi ja lihtsaid nõuandeid lugejatele, kuidas luua paremat elukeskkonda ning õnnelikku elu endale ja tulevastele põlvedele. Raamatud annavad põhjalikku teavet, kuidas luua armastuse atmosfääri, istutada kooskõlas loodusega taimi ja puid, samuti laste haridusest, uut tüüpi koolidest, toitumisest ning oma loova mõtlemise ja oskuste arendamisest. Enda ümber loodava ilu ja suursugususe keskel on inimese loomisvõimed piiritud.

ANASTASIA

Anastasia elab keset metsikut puutumatut loodust Siberi taiga lagendikul. Tema elukoht asub kaugel eemal meie tsivilisatsioonist. Ta ei kanna sooje riideid, tal puudub elumaja ja teised meile omased olmevahendid. Tema armastav suhtumine ümbritsevasse – loodusesse ja loomadesse – annab talle kõik eluks vajaliku. Tundub, et tal pole midagi, samas on tal KÕIK!

Anastasia ütleb end olevat üks viimaseid iidse vedaliku tsivilisatsiooni esindajaid, mis oli kümneid tuhandeid aastaid tagasi levinud territooriumil, kus tänapäeval on India, Hiina, Etioopia, Egiptus, samuti suur osa Euroopast, Venemaast, Ukrainast, Valgevenest. Ta ütleb, et tema rahvas pole välja surnud, vaid magab. Anastasia õpetuse üheks eesmärgiks on äratada uinunud vedalased.

Anastasia: "Kuid inimene kannab endas üht energiat, mis on omane üksnes temale – seda kutsutakse mõtteenergiaks. Ja kui inimene mõistab, mida ta valdab, õpib seda täiel määral kasutama, siis saab temast kogu Universumi valitseja."

Anastasia ideed on innustanud ökokülade loomist üle maailma, eriti Venemaal. "Kõik, mis sünnib hinges, peegeldub ilmtingimata ka välises," ütleb Anastasia.

ELU LOOMISE kokkusaamisel näeb muuhulgas Anastasia maalide näitust, kus on erinevad esinejad, kelle loomingut on inspireerinud Anastasia. See võimalus on ainukordne valgusesse ärkamise kogemus, samuti KOGEMUS, mis puudutab kõiki kultuure, tõe ja rahu armastajaid!

Anastasia: "Palun teid, inimesed, vahetage kiiremini oma kutseala, kõiki neid ameteid, mis toovad Maale, suurele Looja loomingule kahju. Palun teid, inimesed, saage rutem aru, et keegi ei saa olla Maa peal õnnelik, kuni jätkub Maa kahjustamine."

Looduse ja Universumi seadusi tundes võime vanadele tarkustele toetudes siluda saatusehaavu, kustutada negatiivsete kogemuste tagajärgi, muuta uueks ja elavaks oma kodud, ärgata Elule, leida igast ummikteest väljapääs, lihtsalt rahuneda asjatust sebimisest.

Armastusega Loodu kaitseb nii meid kui meie lapsi, Jumala loodust, liidab meid möödunud põlvedega, loob uusi mõõtmeid, taastab sideme algsete tarkustega. Hoides Elavat iseendi ümber, õnnistades tulevasi aegu oma südamest sündivate inimlike tegudega - nii täituvad aegamööda puhtad, muinasjutulised unistused... Konverents tõlgitakse eesti keelde.


KONVERENTS ELU LOOMINE
Argised askeldused kaasaja tehnika keskel lämmatavad sageli meie tegeliku olemuse, ähmastades koguni elu mõtte. Meil on aeg jätta seljataha illusoorse maailma õppetunnid ja leida üles oma tõeline ülesanne, missioon. Kohtumine Venemaa kirjaniku Vladimir Megregavõib anda ainukordse võimaluse oma mõttemaailma lahtikodeerimiseks kõigile Eestimaa pinnal elavatele inimestele (ja miks mitte ka sõpradele naaberriikidest, kes on valmis selleks puhuks Tallinna sõitma). Raamatusarja "Venemaa helisevad seedrid" autor toob meieni maatarkusi taigasügavustest, avades unustatud teadmisi lugejale oma raamatute kaudu. Nüüd on suurepärane võimalus tulla ja kaaluda oma võimalusi, et neid tarkusi elus paremini rakendada. Ees on küll kohtumine erakordse kirjanikuga, kuid sama hästi peame valmis olema kohtumiseks iseenese hingega, kelle oleme võõraid väärtusi teenides võib-olla unustanud.
Meenutame, kes me päriselt oleme. Looja täiusliku loominguna ei ole meil õigust vastutuse eest kõrvale hiilida: peame hakkama looma sellist elu, mida ise endale soovime, vabastades endid samm haaval võõrastest illusoorsetest mõtetest  
Kuidas luua oma elu täna ja kinkida kaunim oma lastele? Katsume meeles pidada, mis on kõige olulisem, et meie emake Maa taas õitsema ja meile rõõmu pakkuma hakkaks.
Põliskodude idee, miks ja kuidas? Kontakt Maaga pakub võimaluse hakata looma ümbrust, kus kõik elav meid abistab ja hoiab. Kindel koht Maa peal seob meid ühtlasi ka Universumi tarkustega. Seda iseenese mõtete ja kätega loodud Armastuse keskkonda saame pärandada vaid oma kõige kallimatele – lastele. Üks samm viib teiseni, kui leiame õige suuna.
Mis on tähenduslik elu? Tänaste tühiste, vaid väliselt tähtsate askelduste keskelt suudame vaevalt aimata, millise tähenduse saab elu, kui hakkame avastama oma tegelikku jõudu ja väge.
Sõna jõud ja tervendavad kujundid – kuidas korraldada oma elu ja elu planeedil Maa nii, et suudaksime vältida isiklikke kui ka planetaarseid katastroofe. Tänased saavutused tuleb rakendada üksnes hea teenistusse – nii, et ei kahjustaks elavat maailma. Peame õppima järjekindlalt tunnetama kõike oma ümber ja iseendas, et meis vallanduksid õigel hetkel õiged sõnad ning tuge saaksid tervendavad kujundid. Õpime andestamise väge.
Ees seisab meis enestes peituva väe taasavastamine, algallikate tarkuseni jõudmine. Sellega kaasneb illusoorse maailma olemuse teadvustamine ja tõe tunnetamine, dogmadest ja väärkujutelmadest vabanemine. Kas suudame praegu veel õieti ettegi kujutada, milline on tegelik Armastuse vägi, mis tõstab inimese kõrgustesse? Programm: • V. Megre esineb lugejatele oma mõtetega 2,5 tunni jooksul. • Peale vaheaega vastab autor lugejate küsimustele 1,5 tunni jooksul. • Esinevad rahvuslikud laulu- ja tantsuansamblid. • Vaadata saab Anastasiast inspireeritud maalide näitust. • Samuti võib soetada seni puuduvaid raamatuid eesti ja vene keeles. • Konverents tõlgitakse eesti keelde.

 Lisainfo: http://netipood.siberiseeder.ee/ee_vladimir-megre-eestis,46,,,1.html