KKK

Korduma Kippuvad Küsimused [hr_shadow] K: Kes on Vladimir Megre ?

V: Vladimir Nikolaevich Megre on tuntud kui kirjanik. Ta on raamatuseeria „Venemaa helisevad seedrid“ autor. Pikemat kirjeldust Loe siit.

K: Kes on Anastasia?

V: Anastasia on naine kellest räägivad põhiliselt Vladimir Megre raamatud. Ta sündis aastal 1969, ning elab Siberi Taigas "Ob" nimelise jõe lähistel.

K: Kas Anastasia on reaalne inimene või väljamõeldis ?

V: Anastasia on reaalne inimene. Ta jättis endale valiku mitte end avalikkuse ette tuua kuid ütles juba esimeses raamatus "Olen nende jaoks, kelle jaoks olen olemas"

K: Kas see siin on mingi sekt või religioon ?

V: Ei see ei ole kindlasti ei sekt ega religioon. Kuigi isikukultust ja religiooni võib iga inimene teha ka laua jalast siis see on siiski vaba tahe mis nurga alt keegi asju vaatab.  Käesolevates raamatutes on siiski üsna selgelt väljendatud, et vältida Vladimirist ja Anastasiat kultus objekti loomist. Mõlemad on tavalised inimesed nagu sina ja mina. Raamatud kõnelevad iga inimese isikliku vastutuse võtmisest kõige kohta, mis inimese elus toimub. Seega ei saa luua religiooni/sekti isikliku vastutuse kontseptsioonil.

K: Kas raamatud on mõeldud vene inimestele ?

V: Vaatamata sellele, et Anastasia on venemaal sündind ja räägib palju slaavi kultuurist, ta siiski ei keskendu ainult venemaale. Tema sõnum on universaalne ja puudutab igat inimest sellel võrratul planeedil. Need on praktilised nõuanded, kuidas praeguses olukorras esile kutsuda sisulisi muutusi inimkonna arengus.

K: Kas "Anastasia" raamatud on muinasjutt ?

V: Muinasjtt tuleb sõnadest muinas-aegne jutt.  Anastasia räägib tõepoolest minevikus toimunud sündmustest mis oma tõetunnetuste ja energiaga loonud maagilise kujundi, mis võib mõndadele tunduda kui mitte reaalsena tunduvate juttudena, kuna  ületab paljude inimeste teadvuse piire. Kuid meie arusaam võimalikust ja võimatust põhinevad vaid meie teadvusel, mis on paljuski tingitud meie kasvatusel,  haridusel, ühiskonnas kokkuleppelistel tõekspidamistel. Paljuski võib tegelikkus erineda inimeste sea, sõltuvalt sellest, kui avar on ühe või teise inimese  maailatunnetus. Näiteks nn mustkunstnikud, kes teevad trikke, mis enamusele tunduvad võimatuna, kuid piisava harjutamise tagajärjel teostatav igale inimesele. Ehk märksõnakks on harjutamine, nagu see on oluline igas valdkonnas meie elus. Võimalikkuse piirid paneb paika veendumus, usk ja järjepidevus.

K: Kas Eestis läheb kasvama  Siberi seedrimännid?

V: Jah, läheb küll. Siberi seedrimänd pole Eestis küll looduslikult levinud, kuid vanades mõisaparkideski võib neid kohata.

K: Kas Anastasia.ee lehekülge on võimalik toetada ja aidata?

V: Jah, on võimalik. Uuri lähemalt Siit lingilt.

K: Kas eestis on keegi oma Põliskodu rajanud ja kas Eestis on Põliskodude külasid?

V: Mitmed on Eestis endale põliskodu rajanud  ja on rajamisel ka põliskodude küla, millest saab lugeda Mauri Põliskodude küla kodulehel.