Vladimir Megre Eestis

27/08/2015

Anastasia raamatute autori Vladimir Megre konverents ELU LOOMINE Vene Kultuurikeskuses 27.08.2015.

Vladimir Megre raamatuid sarjast “Venemaa helisevad seedrid” on tõlgitud enam kui 20 keelde, nende lugejate arv ületab 12 miljonit. Tema töö on muutunud meie ajas üheks imeliseks nähtuseks, mis kõnetab inimesi piire tundmata.

Megre unistus: Headus võidab Maal iga lugeja teadlikkuse tõusu ja isikliku elu valikute kaudu.

Vladimir Megre tulekut Eestisse on oodatud kaua ja võimalus temaga siin kokku saada võib jääda ainsaks. Ta jätkab kirjutamist ja kohtub paljude lugejatega üle Maa korraldatavatel konverentsidel, kuid ootejärjekord on pikk.
Augustikuisel ELU LOOMISE sündmusel räägib Vladimir Megre oma müstilisest kohtumisest Anastasiaga, kes esindab tuhandete aastate vanust Veda tsivilisatsiooni. Anastasia iidsed, kuid tänapäeval igati kohandatavad ideed on sügavalt puudutanud miljoneid inimesi üle Maa.

Üritus on ka austus kirjanik Vladimir Megre Anastasia-raamatute seeriale, mis meenutab inimkonna Elu Olemust ja meie ühtse Jõu teostamise võimalusi.

Kohtumisel räägib Megre oma kogemustest Anastasiaga suhtlemisel ja tema ülemaailmsest visioonist inimkonna viimisel läbi “tumedate jõudude ajavahemiku”. Megre vastab ka lugejate küsimustele ja räägib tulevastest projektidest.